Musíte zmeniť nastavenie vášho prehliadača
Pozrite sa na:
Ako povoliť JavaScript vo vašom prehliadači
.
Ak používate software na blokovanie reklám, možno bude potrebné, aby ste povolili JavaScript z tejto stránky.
Ďakujeme.
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií
tu
.
Nastavenie
Súhlasím
Prejsť na obsah
DOPRAVA ZDARMA NAD NÁKUP 20 €!
Hľadať
Prihlásenie
Nákupný košík
Prihlásenie k vášmu účtu
E-mail
Heslo
Nevypĺňajte toto pole
Surname
Prihlásiť sa
Nová registrácia
Zabudnuté heslo
alebo
Prihlásiť sa cez Google
Hľadať
Káva
Zrnková káva
9 Grams Coffee
Costadoro caffe
Špeciálna káva
Bezkofeínová káva
Kapsule a Pods
Doplnky ku káve
Zelená káva
Archív káv
Instantná káva
Čaj
Darčekové čajové balenia
Balený čaj pre domácnosť a HoReCa
Čaj sypaný v plechovke
Matcha čaj
Čaj sypaný v sáčku
Cold Brew čaje
Niečo ku čaju
Chai
Kávovary
Profesionálne kávovary
Domáce kávovary
Automatické kávovary
Moka kávovary
Kapsulové kávovary
Páky ku kávovarom - portafilters
Filtrovaná káva kávovary
Doplnky ku kávovarom
Kávovary Arabská káva
Financovanie kávovej technológie
Mlynčeky na kávu
Mlynčeky elektrické
Mlynčeky ručné
Mlecie kamene
Doplnky ku mlynčekom
Výpredaj
Porcelán a servis
Porcelán a servis čaj
Porcelán a servis káva
Čajové doplnky
Doplnky
Barista tools
Úprava vody
Konvice
Tampers
Latte Art Jug
Knock boxy – odklepávače na kávu
Digitálne váhy
Take away
Prívesky a Key ring
Filtre
Čistenie kávovarov a mlynčekov
Alternatívne metódy
Sitká a iné
Merch a iné
Literatúra a postery
Pre firmy
Kancelárie
Hotely
Kaviarne a gastro
Kávovary na financovanie
VIANOCE 2026
Náhradné diely
Comandante náhradné diely
XLVI náhradné diely
ECM ESPRESSO náhradné diely
Anfim náhradné diely
Ascaso náhradné diely
La Spaziale náhradné diely
Ceado náhradné diely
Viper náhradné diely
Dr. Coffee náhradné diely
La Cimbali náhradné diely
Eureka náhradné diely
La Marzocco náhradné diely
Carimali náhradné diely
La San Marco náhradné diely
Nuova Simonelli náhradné diely
Rancilio náhradné diely
Náhradné diely FABER
Bazár
Zelená káva pražiarne
Legacy Collection
Pražiareň kávy
Blog
Obchodné podmienky
Kontakt
Značky
9 Grams Coffee
ABLE
Acaia
Aeropress
Anfim
ARTPRESSO
Ascaso
Barista & Co
Bentwood
Bialetti
BLEND Tea
BREWISTA
BREWOLOGY
BWT water and more
Cafetto Evo
Caldoo
Carimali
Ceado
CECOTEC
COFFEEART
Comandante
Costadoro
Dalla Corte
DHPO porcelain
Dr Coffee
ECM Espresso
ECO TOOLS
EMBASSY
EPIC Porcelain
Eureka
EXCELSA
Faber coffee machine
Felai
Felicita
Fellow
Forlife
Gaggia
Goat Story
Hario
ChaCult
Chemex
IMS
Inker
Joe Frex
JOHN GUEST
Johny
Kaffa
Kalerm
KALITA
Kinto
Kusmi Tea
La Marzocco
La Nuova Era
La San Marco
La Spaziale
Lelit
Loveramics
Mahlkoenig
Melitta
Meraki
MEVEM Viper
Moccamaster
Morning Coffee Machine
Motta
Nivona
NO NAME BRAND
notNeutral
Nueva Simonelli
Nuova Ricambi
One & Only
Origami
Osterlandsk
PALLO
parts ANFIM
parts ASCASO
parts dr. coffee
parts ECM
parts La Cimbali
parts La Spaziale
parts XLVI
Profitec
Rocket
Slayer
SOY
Studio Barista
Subminimal
Tea 1836
TEA THEORY
Tiamo
Timemore
Torre Espresso
VST
Wiedemann
Wilfa
XLVI
Prihlásenie
Viac
Domov
/
Káva
/
Zrnková káva
Zrnková káva
, Strana 2
9 Grams Coffee
Costadoro caffe
Najpredávanejšie
9 Grams Coffee Real Gentleman
Espresso blend · 100 % Arabica · 4 pôvody
Skladom
3120250
od
€10,90
(od €9,16 bez DPH)
9 Grams Coffee Lady Milk blend
Espresso blend 80 % Arabica · 20 % Robusta
Skladom
9GCLM250
od
€9,90
(od €8,32 bez DPH)
ZADARMO
ZADARMO
9 Grams Coffee Brazil Santos Flor de Mococa
Skladom
9GCBSFDM250M
od
€9,90
(od €8,32 bez DPH)
9 Grams Coffee Queen Bean Blend
Espresso blend 75 % Arabica · 25 % Robusta
Skladom
9GCQBB250
od
€9,90
(od €8,32 bez DPH)
9 Grams Coffee Baristocrat blend
Espresso blend · 55 % Arabica · 45 % Robusta
Skladom
9GCBARISCTORAT250
od
€9,90
(od €8,32 bez DPH)
Costadoro Caffe Extra 1kg
Vypredané
1121
€34,90
(€29,33 bez DPH)
9 Grams Coffee Ethiopia SIDAMO GR2 Guji washed
Skladom
9GCEGGR2250M
od
€9,90
(od €8,32 bez DPH)
od
€8,90
až
–10 %
9 Grams Coffee Brazil GC NY3/4 Natural
Skladom
9GCCBRAZILNY34250
(–10 %)
od
€8,90
(od €7,48 bez DPH)
9 Grams Coffee Ethiopia DENBI UDDO natural GR1
Skladom
9GCDENBI250M
od
€12
(od €10,08 bez DPH)
9 Grams Coffee Honduras SHG Calan Washed
Skladom
9GCHSHGCW250M
od
€9,90
(od €8,32 bez DPH)
Zobraziť viac produktov
Radenie produktov
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Abecedne
Výpis produktov
Novinka
9 Grams Coffee - English Caramel
€11,60 bez DPH
€13,80
Skladom
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Množstvo
+
−
Do košíka
9GCENGCARAM
9 Grams Coffee - Nut Nougat
€11,60 bez DPH
€13,80
Jednotková cena:
€55,20 / 1 kg
Skladom
Množstvo
+
−
Do košíka
9GCNUTNOUGAT
9 Grams Coffee Peru Decaf SHB CO2 washed
od €8,32 bez DPH
od
€9,90
(až –1 %)
Jednotková cena:
od €29,50 / 1 kg
250g
+ ďalšie
Skladom
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Detail
9GCPDCO2W250ML
9 Grams Coffee Ethiopia SIDAMO GR4 Guji natural
od €8,32 bez DPH
od
€9,90
1kg Medium
250g Medium
+ ďalšie
Skladom
Detail
9GCCESIDAMOGR4250
9 Grams Coffee Cuba Caracolilo Robusta Peaberry
od €7,56 bez DPH
od
€9
Jednotková cena:
od €22 / 1 kg
1kg Medium dark
250g Medium Dark
+ ďalšie
Skladom
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Detail
9GCCUROBCARA250
Kit NATALE Costadoro
€7,32 bez DPH
€9
€14
(–35 %)
Jednotková cena:
€9 / 1 ks
Skladom
Množstvo
+
−
Do košíka
3336
9 Grams Coffee Ethiopia Yirgacheffe Grade 2 CO2 Decaf washed
od €10,08 bez DPH
od
€12
Jednotková cena:
od €34 / 1 kg
250g mletá
+ ďalšie
Skladom
Detail
9GCCEYDECAF250ZR
9 Grams Coffee Uganda Robusta CLEAN screen 18
od €7,56 bez DPH
od
€9
Jednotková cena:
od €19,90 / 1 kg
250g Medium
+ ďalšie
Skladom
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Detail
9GCUGANDA18250M
9 Grams Coffee Ethiopia DENBI UDDO natural GR1
od €10,08 bez DPH
od
€12
Jednotková cena:
od €33 / 1 kg
250g Medium
+ ďalšie
Skladom
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Detail
9GCDENBI250M
9 Grams Coffee - Pistachio Chocolate
€11,60 bez DPH
€13,80
Skladom
Priemerné hodnotenie produktu je 4,7 z 5 hviezdičiek.
Množstvo
+
−
Do košíka
9GCCPISTA
9 Grams Coffee Colombia Excelso DECAF CO2
od €10,08 bez DPH
od
€12
Jednotková cena:
od €34 / 1 kg
250g mletá
+ ďalšie
Skladom
Detail
9GCCCDECO2250ZR
9 Grams Coffee Mexico Water Decaf washed
od €10 bez DPH
od
€11,90
Jednotková cena:
od €32 / 1 kg
250g mletá
+ ďalšie
Skladom
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Detail
9GCMWDW250ZR
Costadoro Master saccheto grani 250 g
€8,32 bez DPH
€9,90
Jednotková cena:
€39,60 / 1 kg
Skladom
Množstvo
+
−
Do košíka
1201
9 Grams Coffee Ethiopia SHAKISO GR3 Natural
od €8,32 bez DPH
od
€9,90
Jednotková cena:
od €29 / 1 kg
250g Medium
+ ďalšie
Skladom
Detail
9GCCSHAGR3250
9 Grams Coffee Ethiopia Uraga GR1 Guji Natural
Cupping score 87
od €11,76 bez DPH
od
€14
Jednotková cena:
od €39 / 1 kg
250g Medium
+ ďalšie
Skladom
Detail
9GCCEURAGAGR250M
Novinka
9 Grams Coffee Cuba Serrano Superior
CLASSIC · SCA 80+ · Washed · Oriente
od €11,68 bez DPH
od
€13,90
Jednotková cena:
od €39,90 / 1 kg
1kg Medium
250g Medium
+ ďalšie
Skladom
Detail
9GCCCUBASUPER250M
Costadoro Respecto saccheto grani 250 g
€8,32 bez DPH
€9,90
Jednotková cena:
€39,60 / 1 kg
Skladom
Množstvo
+
−
Do košíka
1204
Novinka
9 Grams Coffee Colombia Supremo - La Ceiba
100 % Arabica · Colombia Huila · SCA 85+
od €12,52 bez DPH
od
€14,90
Jednotková cena:
od €45 / 1 kg
1kg Medium
250g Medium
+ ďalšie
Skladom
Detail
9GCCCLACEIBA250M
9 Grams Coffee Brazil Santos NY2/3 Cristallino 15/16
od €8,32 bez DPH
od
€9,90
Jednotková cena:
od €29,90 / 1 kg
250g Medium Dark
+ ďalšie
Skladom
Detail
9GCCBSCRISTALL250M
Novinka
9 Grams Coffee Ethiopia Tena Bloom
PREMIUM · SCA 91+ · Natural · Sidamo
od €16,72 bez DPH
od
€19,90
Jednotková cena:
od €59 / 1 kg
1kg Medium
250g Medium
+ ďalšie
Skladom
Detail
9GCCTENA250M
Novinka
9 Grams Coffee Kenya Muranga County
Premium pražená káva · SCA 93+
od €16,72 bez DPH
od
€19,90
Jednotková cena:
od €59 / 1 kg
1kg Medium
250g Medium
+ ďalšie
Skladom
Detail
9GCCKEMU250M
Costadoro EXTRA sacchetto grani 250 g
€8,32 bez DPH
€9,90
Jednotková cena:
€39,60 / 1 kg
Skladom
Množstvo
+
−
Do košíka
1202
Costadoro Super sacchetto grani 250 g
€8,32 bez DPH
€9,90
Jednotková cena:
€39,60 / 1 kg
Skladom
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Množstvo
+
−
Do košíka
1203
Costadoro Caffe Extra 1kg
€29,33 bez DPH
€34,90
Jednotková cena:
€34,90 / 1 kg
Vypredané
Detail
1121
Ovládacie prvky výpisu
Načítať 24 ďalších
Stránkovanie
Nachádzate sa na strane 2 z 4.
1
2
4
77
položiek celkom
Hore