Musíte zmeniť nastavenie vášho prehliadača
Pozrite sa na:
Ako povoliť JavaScript vo vašom prehliadači
.
Ak používate software na blokovanie reklám, možno bude potrebné, aby ste povolili JavaScript z tejto stránky.
Ďakujeme.
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií
tu
.
Nastavenie
Súhlasím
Prejsť na obsah
DOPRAVA ZDARMA NAD NÁKUP 20 €!
Hľadať
Prihlásenie
Nákupný košík
Prihlásenie k vášmu účtu
E-mail
Heslo
Nevypĺňajte toto pole
Surname
Prihlásiť sa
Nová registrácia
Zabudnuté heslo
alebo
Prihlásiť sa cez Google
Hľadať
Káva
Zrnková káva
9 Grams Coffee
Costadoro caffe
Špeciálna káva
Bezkofeínová káva
Kapsule a Pods
Doplnky ku káve
Zelená káva
Archív káv
Instantná káva
Čaj
Darčekové čajové balenia
Balený čaj pre domácnosť a HoReCa
Čaj sypaný v plechovke
Matcha čaj
Čaj sypaný v sáčku
Cold Brew čaje
Niečo ku čaju
Chai
Kávovary
Profesionálne kávovary
Domáce kávovary
Automatické kávovary
Moka kávovary
Kapsulové kávovary
Páky ku kávovarom - portafilters
Filtrovaná káva kávovary
Doplnky ku kávovarom
Kávovary Arabská káva
Financovanie kávovej technológie
Mlynčeky na kávu
Mlynčeky elektrické
Mlynčeky ručné
Mlecie kamene
Doplnky ku mlynčekom
Výpredaj
Porcelán a servis
Porcelán a servis čaj
Porcelán a servis káva
Čajové doplnky
Doplnky
Barista tools
Úprava vody
Konvice
Tampers
Latte Art Jug
Knock boxy – odklepávače na kávu
Digitálne váhy
Take away
Prívesky a Key ring
Filtre
Čistenie kávovarov a mlynčekov
Alternatívne metódy
Sitká a iné
Merch a iné
Literatúra a postery
Pre firmy
Kancelárie
Hotely
Kaviarne a gastro
Kávovary na financovanie
VIANOCE 2026
Náhradné diely
Comandante náhradné diely
XLVI náhradné diely
ECM ESPRESSO náhradné diely
Anfim náhradné diely
Ascaso náhradné diely
La Spaziale náhradné diely
Ceado náhradné diely
Viper náhradné diely
Dr. Coffee náhradné diely
La Cimbali náhradné diely
Eureka náhradné diely
La Marzocco náhradné diely
Carimali náhradné diely
La San Marco náhradné diely
Nuova Simonelli náhradné diely
Rancilio náhradné diely
Náhradné diely FABER
Bazár
Zelená káva pražiarne
Legacy Collection
Pražiareň kávy
Blog
Obchodné podmienky
Kontakt
Značky
9 Grams Coffee
ABLE
Acaia
Aeropress
Anfim
ARTPRESSO
Ascaso
Barista & Co
Bentwood
Bialetti
BLEND Tea
BREWISTA
BREWOLOGY
BWT water and more
Cafetto Evo
Caldoo
Carimali
Ceado
CECOTEC
COFFEEART
Comandante
Costadoro
Dalla Corte
DHPO porcelain
Dr Coffee
ECM Espresso
ECO TOOLS
EMBASSY
EPIC Porcelain
Eureka
EXCELSA
Faber coffee machine
Felai
Felicita
Fellow
Forlife
Gaggia
Goat Story
Hario
ChaCult
Chemex
IMS
Inker
Joe Frex
JOHN GUEST
Johny
Kaffa
Kalerm
KALITA
Kinto
Kusmi Tea
La Marzocco
La Nuova Era
La San Marco
La Spaziale
Lelit
Loveramics
Mahlkoenig
Melitta
Meraki
MEVEM Viper
Moccamaster
Morning Coffee Machine
Motta
Nivona
NO NAME BRAND
notNeutral
Nueva Simonelli
Nuova Ricambi
One & Only
Origami
Osterlandsk
PALLO
parts ANFIM
parts ASCASO
parts dr. coffee
parts ECM
parts La Cimbali
parts La Spaziale
parts XLVI
Profitec
Rocket
Slayer
SOY
Studio Barista
Subminimal
Tea 1836
TEA THEORY
Tiamo
Timemore
Torre Espresso
VST
Wiedemann
Wilfa
XLVI
Prihlásenie
Viac
Domov
/
Porcelán a servis
Porcelán a servis
, Strana 5
Porcelán a servis čaj
Porcelán a servis káva
Čajové doplnky
Najpredávanejšie
Šálka a podšálka NO LOGO 130ml
Skladom
0143
€5,40
(€4,39 bez DPH)
Šálka a podšálka NO LOGO 65ml
Skladom
0133
€4,90
(€3,98 bez DPH)
Šálka cappucino Ferrara 204cc
Skladom
TTFER01
€5,50
(€4,47 bez DPH)
Šálka a podšálka espresso star 60 ml
Skladom
0200
€4,50
(€3,66 bez DPH)
Epic green 180ml šálka a podšálka
Skladom
CHA122
€12,90
(€10,49 bez DPH)
Epic green 70ml šálka a podšálka
Skladom
CHA102
€9,90
(€8,05 bez DPH)
Epic pink 150ml šálka a podšálka
Skladom
CHA115
€12,90
(€10,49 bez DPH)
Epic yellow 150ml šálka a podšálka
Skladom
CHA111
€12,90
(€10,49 bez DPH)
Loveramics Egg Rose 80ml
Vypredané
LEGROSE80
€17,90
(€14,55 bez DPH)
€28,80
–34 %
Coffeeart Teapot black 0,53 l
Skladom
CTB53
Pôvodne:
€28,80
(–34 %)
€19
(€15,45 bez DPH)
Zobraziť viac produktov
Radenie produktov
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Abecedne
Výpis produktov
Cork Jar Nils - nádoba na čaj
€4,07 bez DPH
€5
Jednotková cena:
€5 / 1 ks
Skladom
Detail
41510
Porcelain tea cup + saucer
€12,20 bez DPH
€15
Skladom
Množstvo
+
−
Do košíka
NACUP
Original Japanese Bamboo Whisk black
€16,18 bez DPH
€19,90
Jednotková cena:
€19,90 / 1 ks
Skladom
Množstvo
+
−
Do košíka
72539
Tea herb mug PIP 0,35L
€16,18 bez DPH
€19,90
Jednotková cena:
€19,90 / 1 ks
Skladom
Množstvo
+
−
Do košíka
31819
ECM cappuccino cups
€8,05 bez DPH
€9,90
Skladom
Množstvo
+
−
Do košíka
AC10000200
Podšálka asymetric logo faces
€2,85 bez DPH
€3,50
Jednotková cena:
€3,50 / 1 ks
Skladom
Množstvo
+
−
Do košíka
PODEB01TOUCH002E
CAVALERA pohár na vodu 3ks
€8,94 bez DPH
€11
Jednotková cena:
€3,67 / 1 ks
Skladom
Množstvo
+
−
Do košíka
63132
Novinka
Cup and saucer BLOOMING FIORI 90 ml set 6ks
€26,79 bez DPH
€32,95
Jednotková cena:
€5,49 / 1 ks
Skladom
Množstvo
+
−
Do košíka
67461
Mug CAPRI small 0,2L
€5,61 bez DPH
€6,90
Skladom
Množstvo
+
−
Do košíka
31774
Coffeeart Double wall hrnček tall 150ml
€6,02 bez DPH
€7,40
Jednotková cena:
€7,40 / 1 ks
Skladom
Množstvo
+
−
Do košíka
GCC04
Loveramics Egg River Blue 300ml
€24,31 bez DPH
€29,90
Jednotková cena:
€29,90 / 1 ks
Skladom
Množstvo
+
−
Do košíka
LVRMCSCRIVERBLUE300
Coffeeart Double wall hrnček 250ml
€6,42 bez DPH
€7,90
Jednotková cena:
€7,90 / 1 ks
Skladom
Množstvo
+
−
Do košíka
GCC05
Coffeeart Double wall hrnček 350ml
€6,75 bez DPH
€8,30
Jednotková cena:
€8,30 / 1 ks
Skladom
Množstvo
+
−
Do košíka
GCC06
Mug SANTA CRUZ 0,3L
€8,05 bez DPH
€9,90
Jednotková cena:
€9,90 / 1 ks
Skladom
Množstvo
+
−
Do košíka
34019
Cup BLOSSOM - 2ks
€12,20 bez DPH
€15
Jednotková cena:
€15 / 2 ks
Skladom
Množstvo
+
−
Do košíka
40288
Tea for one - set CAPRI
€20,33 bez DPH
€25
Skladom
Množstvo
+
−
Do košíka
31771
Šálka a podšálka espresso logo 9 Grams Coffee 60 ml
€4,39 bez DPH
€5,40
Jednotková cena:
€5,40 / 1 ks
Skladom
Množstvo
+
−
Do košíka
0300
Coffeeart Double wall hrnček 150ml
€6,34 bez DPH
€7,80
Jednotková cena:
€7,80 / 1 ks
Skladom
Množstvo
+
−
Do košíka
GCC07
Mug FREDDY - 2ks
Set 2 ks · kamenina · 300 ml
€20,24 bez DPH
€24,90
Jednotková cena:
€12,45 / 1 ks
Skladom
Množstvo
+
−
Do košíka
32573
Mug WILLIAM yellow 0,4L
€5,28 bez DPH
€6,50
Jednotková cena:
€6,50 / 1 ks
Skladom
Množstvo
+
−
Do košíka
32269
Cup Snow Flurry - 2ks
Set 2 ks · dvojstenné sklo · 300 ml
€16,18 bez DPH
€19,90
Jednotková cena:
€9,95 / 1 ks
Skladom
Množstvo
+
−
Do košíka
40087
Novinka
Espresso Cup ELEANA - 2ks
Set 2 ks · kamenina · 100 ml
€12,93 bez DPH
€15,90
Jednotková cena:
€7,95 / 1 ks
Skladom
Množstvo
+
−
Do košíka
37226
AMALFI pillow - vankúš
€12,98 bez DPH
€15,96
€19,95
(–20 %)
Jednotková cena:
€15,96 / 1 ks
Skladom
Množstvo
+
−
Do košíka
63373
ECM Espresso cup
€7,32 bez DPH
€9
Skladom
Množstvo
+
−
Do košíka
AC10000100
Ovládacie prvky výpisu
Načítať 24 ďalších
Stránkovanie
Nachádzate sa na strane 5 z 14.
1
5
14
316
položiek celkom
Hore