Musíte zmeniť nastavenie vášho prehliadača
Pozrite sa na:
Ako povoliť JavaScript vo vašom prehliadači
.
Ak používate software na blokovanie reklám, možno bude potrebné, aby ste povolili JavaScript z tejto stránky.
Ďakujeme.
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií
tu
.
Nastavenie
Súhlasím
Prejsť na obsah
DOPRAVA ZDARMA NAD NÁKUP 20 €!
Hľadať
Prihlásenie
Nákupný košík
Prihlásenie k vášmu účtu
E-mail
Heslo
Nevypĺňajte toto pole
Surname
Prihlásiť sa
Nová registrácia
Zabudnuté heslo
alebo
Prihlásiť sa cez Google
Hľadať
Káva
Zrnková káva
9 Grams Coffee
Costadoro caffe
Špeciálna káva
Bezkofeínová káva
Kapsule a Pods
Doplnky ku káve
Zelená káva
Archív káv
Instantná káva
Čaj
Darčekové čajové balenia
Balený čaj pre domácnosť a HoReCa
Čaj sypaný v plechovke
Matcha čaj
Čaj sypaný v sáčku
Cold Brew čaje
Niečo ku čaju
Chai
Kávovary
Profesionálne kávovary
Domáce kávovary
Automatické kávovary
Moka kávovary
Kapsulové kávovary
Páky ku kávovarom - portafilters
Filtrovaná káva kávovary
Doplnky ku kávovarom
Kávovary Arabská káva
Financovanie kávovej technológie
Mlynčeky na kávu
Mlynčeky elektrické
Mlynčeky ručné
Mlecie kamene
Doplnky ku mlynčekom
Výpredaj
Porcelán a servis
Porcelán a servis čaj
Porcelán a servis káva
Čajové doplnky
Doplnky
Barista tools
Úprava vody
Konvice
Tampers
Latte Art Jug
Knock boxy – odklepávače na kávu
Digitálne váhy
Take away
Prívesky a Key ring
Filtre
Čistenie kávovarov a mlynčekov
Alternatívne metódy
Sitká a iné
Merch a iné
Literatúra a postery
Pre firmy
Kancelárie
Hotely
Kaviarne a gastro
Kávovary na financovanie
VIANOCE 2026
Náhradné diely
Comandante náhradné diely
XLVI náhradné diely
ECM ESPRESSO náhradné diely
Anfim náhradné diely
Ascaso náhradné diely
La Spaziale náhradné diely
Ceado náhradné diely
Viper náhradné diely
Dr. Coffee náhradné diely
La Cimbali náhradné diely
Eureka náhradné diely
La Marzocco náhradné diely
Carimali náhradné diely
La San Marco náhradné diely
Nuova Simonelli náhradné diely
Rancilio náhradné diely
Náhradné diely FABER
Bazár
Zelená káva pražiarne
Legacy Collection
Pražiareň kávy
Blog
Obchodné podmienky
Kontakt
Značky
9 Grams Coffee
ABLE
Acaia
Aeropress
Anfim
ARTPRESSO
Ascaso
Barista & Co
Bentwood
Bialetti
BLEND Tea
BREWISTA
BREWOLOGY
BWT water and more
Cafetto Evo
Caldoo
Carimali
Ceado
CECOTEC
COFFEEART
Comandante
Costadoro
Dalla Corte
DHPO porcelain
Dr Coffee
ECM Espresso
ECO TOOLS
EMBASSY
EPIC Porcelain
Eureka
EXCELSA
Faber coffee machine
Felai
Felicita
Fellow
Forlife
Gaggia
Goat Story
Hario
ChaCult
Chemex
IMS
Inker
Joe Frex
JOHN GUEST
Johny
Kaffa
Kalerm
KALITA
Kinto
Kusmi Tea
La Marzocco
La Nuova Era
La San Marco
La Spaziale
Lelit
Loveramics
Mahlkoenig
Melitta
Meraki
MEVEM Viper
Moccamaster
Morning Coffee Machine
Motta
Nivona
NO NAME BRAND
notNeutral
Nueva Simonelli
Nuova Ricambi
One & Only
Origami
Osterlandsk
PALLO
parts ANFIM
parts ASCASO
parts dr. coffee
parts ECM
parts La Cimbali
parts La Spaziale
parts XLVI
Profitec
Rocket
Slayer
SOY
Studio Barista
Subminimal
Tea 1836
TEA THEORY
Tiamo
Timemore
Torre Espresso
VST
Wiedemann
Wilfa
XLVI
Prihlásenie
Viac
Domov
/
Porcelán a servis
/
Porcelán a servis čaj
Porcelán a servis čaj
, Strana 2
Najpredávanejšie
€28,80
–34 %
Coffeeart Teapot black 0,53 l
Skladom
CTB53
Pôvodne:
€28,80
(–34 %)
€19
(€15,45 bez DPH)
€12
–50 %
Mug LYN EUCALYPTUS
Skladom
40215
Pôvodne:
€12
(–50 %)
€5,90
(€4,80 bez DPH)
Tea for one - set JACKY
Vypredané
30687
€23
(€18,70 bez DPH)
€14
–50 %
Mug AMALIE 2ks
Vypredané
36552
Pôvodne:
€14
(–50 %)
€7
(€5,69 bez DPH)
Tea for one - set JANE
Vypredané
30677
€23
(€18,70 bez DPH)
€9,90
–50 %
MUG JUNA 0,3L
Skladom
80408
Pôvodne:
€9,90
(–50 %)
€4,90
(€3,98 bez DPH)
€22
–50 %
Tea Herb Cup ROSALIE
Vypredané
33032
Pôvodne:
€22
(–50 %)
€11
(€8,94 bez DPH)
Tea for one - set SAARA BLUE
Vypredané
33017
€30
(€24,39 bez DPH)
Matcha Bowl Yoru a Hiru set 2 kusy
Skladom
31419
€13
(€10,57 bez DPH)
Matcha Bowl MAKIKO set 2 kusy
Skladom
31255
€24
(€19,51 bez DPH)
Zobraziť viac produktov
Radenie produktov
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Abecedne
Výpis produktov
Matcha Bowl Yoru a Hiru set 2 kusy
€10,57 bez DPH
€13
Jednotková cena:
€13 / 2 ks
Skladom
Množstvo
+
−
Do košíka
31419
Coffeeart Teapot gray 0,53 l
€15,45 bez DPH
€19
€28,80
(–34 %)
Jednotková cena:
€19 / 1 ks
Skladom
Množstvo
+
−
Do košíka
CTG
Výpredaj
MUG JUNA 0,3L
€3,98 bez DPH
€4,90
€9,90
(–50 %)
Jednotková cena:
€4,90 / 1 ks
Skladom
Množstvo
+
−
Do košíka
80408
Mug SWEET CHRISTMAS 2ks
€10,57 bez DPH
€13
€22
(–40 %)
Jednotková cena:
€13 / 2 ks
Skladom
Množstvo
+
−
Do košíka
34041
Mug RICK & ROY 0,4L - 2ks
€19,51 bez DPH
€24
Jednotková cena:
€12 / 1 ks
Skladom
Množstvo
+
−
Do košíka
31737
Tea glass HASSIEB - 6ks
€23,58 bez DPH
€29
Jednotková cena:
€4,83 / 1 ks
Skladom
Množstvo
+
−
Do košíka
41769
Tea Mug BLEND
€9,76 bez DPH
€12
Skladom
Množstvo
+
−
Do košíka
BLDCUP
Porcelain tea cup + saucer
€12,20 bez DPH
€15
Skladom
Množstvo
+
−
Do košíka
NACUP
Tea herb mug PIP 0,35L
€16,18 bez DPH
€19,90
Jednotková cena:
€19,90 / 1 ks
Skladom
Množstvo
+
−
Do košíka
31819
Mug CAPRI small 0,2L
€5,61 bez DPH
€6,90
Skladom
Množstvo
+
−
Do košíka
31774
Mug SANTA CRUZ 0,3L
€8,05 bez DPH
€9,90
Jednotková cena:
€9,90 / 1 ks
Skladom
Množstvo
+
−
Do košíka
34019
Cup BLOSSOM - 2ks
€12,20 bez DPH
€15
Jednotková cena:
€15 / 2 ks
Skladom
Množstvo
+
−
Do košíka
40288
Tea for one - set CAPRI
€20,33 bez DPH
€25
Skladom
Množstvo
+
−
Do košíka
31771
Mug FREDDY - 2ks
Set 2 ks · kamenina · 300 ml
€20,24 bez DPH
€24,90
Jednotková cena:
€12,45 / 1 ks
Skladom
Množstvo
+
−
Do košíka
32573
Mug WILLIAM yellow 0,4L
€5,28 bez DPH
€6,50
Jednotková cena:
€6,50 / 1 ks
Skladom
Množstvo
+
−
Do košíka
32269
Cup Snow Flurry - 2ks
Set 2 ks · dvojstenné sklo · 300 ml
€16,18 bez DPH
€19,90
Jednotková cena:
€9,95 / 1 ks
Skladom
Množstvo
+
−
Do košíka
40087
Mug LEANO - 2ks 0,35L
€8,05 bez DPH
€9,90
Jednotková cena:
€4,95 / 1 ks
Skladom
Detail
33295
Teamug PIP 0,4L
€19,51 bez DPH
€24
Jednotková cena:
€24 / 1 ks
Skladom
Množstvo
+
−
Do košíka
33387
Mug MISTER CRACKER 2 ks
€6,42 bez DPH
€7,90
€13,30
(–40 %)
Jednotková cena:
€3,95 / 1 ks
Skladom
Množstvo
+
−
Do košíka
34055
Coffeeart mug gray 0,15 l
€2,36 bez DPH
€2,90
€5,76
(–49 %)
Jednotková cena:
€2,90 / 1 ks
Skladom
Množstvo
+
−
Do košíka
CMG
Plate CAPRI
€9,76 bez DPH
€12
Skladom
Množstvo
+
−
Do košíka
31772
Mug COOPER 0,4L - 2ks
€16,18 bez DPH
€19,90
Jednotková cena:
€9,95 / 1 ks
Skladom
Množstvo
+
−
Do košíka
81003
Tea glass Karakusa hrnček 250ml
€6,59 bez DPH
€8,10
Skladom
Množstvo
+
−
Do košíka
41960
Mug JORE a VILLE - 2ks
€10,57 bez DPH
€13
Jednotková cena:
€6,50 / 1 ks
Skladom
Množstvo
+
−
Do košíka
33012
Ovládacie prvky výpisu
Načítať 24 ďalších
Stránkovanie
Nachádzate sa na strane 2 z 5.
1
2
5
100
položiek celkom
Hore